Tworzymy wyjątkowe sesje zdjęciowe na terenie Łodzi ze wszystkich najważniejszych uroczystości w Waszym życiu. Dla nas fotografia to coś więcej niż zawód, to pasja - pasja do opowiadania Waszych historii.

 

 

Fotografia rodzinna

Jak uchwycić wyjątkowe chwile spędzone z najbliższymi? W jaki sposób pokazać szczęście rodzinne? To proste - wystarczy nam zaufać!Nadchodzące macierzyństwo, narodziny ukochanego dziecka, wspólna sesja wielopokoleniowa, czy uroczystość rodzinna to ważne wydarzenia scalające bliskich. Przygotujemy dla Was profesjonalną sesję rodzinną w naszym studio w Łodzi, w plenerze lub w domu klienta - zawsze pamiętając o Waszych indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach.
Fotografia rodzinna to szczególna forma tej sztuki. Oprócz dobrze wykonanego zdjęcia, ważne jest również pokazanie pozytywnych emocji i uczuć towarzyszących danemu wydarzeniu,jak również uchwycenie więzi łączącej Waszą rodzinę. Takie zdjęcia często powstają z myślą o przyszłych pokoleniach - zadbajmy więc o ich jakość!

 

 

Fotografia dziecięca

Fotografowanie najmłodszych to prawdziwa przyjemność, ale również ogromne wyzwanie. Niespożyte pokłady energii, dziecięca nieobliczalność, jak również wrodzony entuzjazm do poznawania otaczającego świata, sprawiają, że kunszt fotografa jest absolutnie niezbędny. Dzieci są bowiem wspaniałymi modelami, wystarczy tylko wiedzieć jak z nimi pracować. Poznaliśmy tę tajemnicę, a praca zarówno z kilkuletnimi maluszkami, jak i starszymi dziećmi daje nam ogromną satysfakcji.

  

 

Reportaże z Chrztu

Chrzest Święty dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu przede wszystkim jego rodziców. Radość z faktu, iż najmłodszy członek rodziny rozpoczyna nowy etap w swoim życiu, to chwile podniosłe i wzruszające. Warto zatem zachować te momenty w postaci pięknych zdjęć, by w przyszłości Wasze dziecko mogło wrócić do tego jakże ważnego dnia. Wykonamy dla Was reportaż z uroczystości, dbając przy tym o komfort Waszego maluszka.

 

 

Reportaże z Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta dziecka to duchowe wydarzenie, w które zaangażowana jest cała rodzina. Już od wczesnych godzin porannych ruszają wspólnie przygotowania do uroczystości w Kościele oraz spotkania rodzinnego. Każdy detal jest ważny, bowiem chcecie by Wasze dziecko przeżyło ten dzień radośnie, magicznie, wśród najbliższych.
Przygotujemy reportaż poświęcony tej chwili. Uchwycimy szczególne momenty uroczystości w Kościele, czas spędzony z rodzicami chrzestnymi, dziadkami oraz rówieśnikami. Możemy być również obecni podczas uroczystego obiadu w restauracji, czy wręczania pamiątek i prezentów komunijnych. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

 

 

 

Po zrealizowaniu sesji zdjęciowej, nasi klienci dostają przygotowany materiał w wersji do druku oraz do publikacji elektronicznej.Dodatkowo oferujemy również odbitki na papierach firmy Epson, tworzymy personalne fotoksiążki, fotoalbumy oraz druki wielkoformatowe na rożnych podkładach.

Wykonane przez nas zdjęcia stanowią piękną pamiątkę na długie lata!